Praca w Bohemiasekt
Polish (Poland)

Bohemia Sekt Prestige

Wyjątkowe wina musujące, wykwintne w smaku i pełne charyzmy. Ich kupaż jest mieszanką wybranych odmian wina z południowych Moraw: Riesling, Pinot Blanc i Welschriesling. Odmiany Saint Laurent i Zweigeltrebe są mieszane aby stworzyć Bohemia Sekt Prestige Rosé brut. Bohemia Sekt Prestige ma prezencję wina musującego o niepowtarzalnym smaku i przyjemnym zielonkawo-złotym kolorze oraz wspaniałych i trwałych bąbelkach. Jego czarownej harmonii, orzeźwiającemu i delikatnemu aromatowi owoców cytrusowych towarzyszy przyjemnie świeża formułą przypominająca dojrzałe mango. Linia Prestige jest produkowana tradycyjną metodą wtórnej fermentacji w butelce. Bohemia Sekt Prestige jest atrakcyjnym, uwodzicielskim trunkiem idealnym do podawania przy specjalnych okazjach, przyjęciach i nieformalnych spotkaniach...

 

To wino musujące ma charakterystyczny, wyjątkowy smak, subtelny, długotrwały posmak bąbelków i długie, trwałe zakończenie. Połączenie Rhine Riesling i Welschriesling nadaje charakteru i świeżej, delikatnej kwasowości. Pinot Blanc następnie dopełnia charakter unikalnym.... więcej »
Atrakcyjne, kuszące wino musujące, idealne na specjalne okazje, przyjęcia i nieformalne spotkania towarzyskie. Wyjątkowe, eleganckie o wyróżniającym charakterze, wykonane tradycyjną metodą fermentacji w butelce. Bohemia Sekt Prestige brud wyróżnia się swym szampańskim wyglądem, niezapomniany smakiem, przyjemnym kolorze zielono-złotym i subtelnymi, długotrwałymi... więcej »
Lekko łososiowe w kolorze z odcieniem różowego złota, Bohemia Sekt Prestige rosé Brut ma delikatne, długotrwałe bąbelki. Jego bukiet zawiera, o dziwo, owocową nutę przypominającą dzikie truskawki i maliny, a jej smak jest świeży, lekki i owocowy... więcej »