Praca w Bohemiasekt
Polish (Poland)

Gdzie kupić - restauracje
Ceska Hospoda
http://www.czeskagospoda.pl

Gdzie? Poznań, ul. Żydowska 26 (Stary Rynek)
61 852 48 98

Pokaż na mapie

Ceska Hospoda czyli wyśmienita kuchnia naszych południowych sąsiadów. Bawarskie piwne precle, SVIĆKOVA NA SMETANE, czyli wołowina w sosie z dodatkiem śmietany podana z knedlami i warzywami blanszowanymi, PEĆENE KOLENO (golonka w piwie z tartym chrzanem, musztardą i pieczonym ziemniakiem) czy KACHNA PEĆENA (kaczka podawana z knedlami, czerwoną kapustą i winnymi jabłkami) to zaledwie kilka przykładów z bogatego menu. A to wszystko w akompaniamencie czeskiego wina beczkowego i butelkowego oraz morawskich win Vino Mikulov.

 


Müller Thurgau 2009
LH


Traminer 2009

Pálava 2009 GS

Pinot Gris 2009 GS

Modry Portugal

Svatovavřinecké

 Restauracja Ratuszova

http://www.ratuszova.pl

Gdzie? Poznań, Stary Rynek 55
61 8510 513

Pokaż na mapie

Ratuszova to coś więcej niż tylko Restauracja — to spotkanie z historią i to na dodatek z jej najsmaczniejszą częścią. Nie tylko aranżacja wnętrza przypomina o silnym związku ze staropolskim zwyczajem, ale przede wszystkim proponowana kuchnia, która zachwyci nawet najbardziej wybredne podniebienia.

Restauracja - wizytówka Ratuszovej - idealne miejsce na wystawną kolację w gronie rodziny, przyjaciół lub partnerów biznesowych. Piwniczne sklepienia z artystycznie wykreowanymi scenami rodzajowymi wprowadzają gości w klimat szlacheckich
uczt i polowań.

Kawiarnia - sala z widokiem na Rynek i piękny poznański Ratusz. W sam raz na spotkanie przy słodkiej przekąsce i filiżance aromatycznej kawy lub wybornej herbaty RONNEFELDT, która jest selekcjonowana od 1823 roku. Uchodzi za najlepszą na świecie - jest ulubioną herbatą angielskiego dworu królewskiego.

Bar - ulubione miejsce koneserów cygar, win i innych mocniejszych trunków, wśród których na szczególną uwagę zasługuje 50-cio letnia STARKA oraz morawskie wina Habánské sklepy i Pavlov.

 

 


Müller Thurgau 2009 Late Harvest


Riesling 2009 Late Harvest


Pinot Gris 2009 Late Harvest


Zweigeltrebe 2008 Late Harvest


Svatý Urban -
czerwone

Svatý Urban -
białe

Bohemia Sekt
rosé demi sec

Bohemia Sekt
Prestige demi sec

Bohemia Sekt
Prestige brut

 


Restauracja Shivaz
http://www.shivaz.com.pl/restaurant

Gdzie? Poznań, ul. Podgórna 6
61 855 75 57

Pokaż na mapie

Restauracja Shivaz w samym sercu Poznania wita swoich gości wyśmienitym zapachem potraw przyrządzanych według oryginalnych, indyjskich receptur.

Każdy aspekt w Shivaz Club & Restaurant - jedzenie, wystrój, atmosfera - zostały zaprojektowane, aby pobudzać zmysły i wprowadzać w królestwo pełne elegancji. Wszystkie te rzeczy sprawią, że wizyta w Shivaz na długo pozostaje w pamięci podniebienia. 

 

Müller Thurgau 2009 LH

Pinot Gris 2009  GS


Pálava 2009 Grapes Selection

Zweigeltrebe 2008
Late Harvest

Cabernet Sauvignon
rosé 2008 LH

Svatý Urban - czerwone
Château Radyně Château Belveder