Praca w Bohemiasekt
Polish (Poland)

Wino musujące Bohemia Sekt

 

Na linię Bohemia Sekt Premium składają się wina musujące idealne na każdą okazję. Wyśmienite wina różowe, białe i czerwone we wszystkich odmianach smakowych: wytrawne, półsłodkie i słodkie...  więcej »

 

 

 

Wystarczy jeden łyk i stajesz się Ich Wyznawcą. Wyjątkowa jakość, atrakcyjność i elegancja win musujących z linii Superpremium czynią z nich ekscytujący i nowoczesny drink, posiadający dar przywracania utraconych inspiracji. Bohemia Sekt Prestige Brut , Demi Sec i Rosé Brut to doskonali towarzysze spotkań w prywatnym gronie jak i dużych imprez. więcej »
Château Radyně extra brut jest cenione za swój znakomity smak. Mieszanka przygotowana z odmian Welschriesling i Green Veltliner rosnących na słonecznych wzgórzach Palava, które dodają mu uroczo zwiększonej kwasowości. Tradycyjna metoda wtórnej fermentacji w butelce dostarcza wspaniałego koncertu bąbelków. Château Radyně zachwyci Państwa... więcej »
Chateau Belveder doux - wyjątkowe, czerwone wino musujące produkowane tradycyjną metodą wtórnej fermentacji w butelce. Ten kupaż odmian Blaufränkisch i Saint Laurent ma kuszący odcień granatu i owocowy aromat... więcej »