Praca w Bohemiasekt
Polish (Poland)

Bohemia Sekt Premium

Pierwszej klasy jakościowe wino musujące o subtelnym i odprężającym aromacie, harmonijnym smaku i zrównoważonej kwasowości oraz zawartości cukru resztkowego, które cechują piękne i trwałe bąbelki. Kupaż składa się z wyselekcjonowanych win wysokiej jakości pochodzących z południowych Moraw... więcej »
Tą kompozycję odmian Blaufränkisch and Saint Laurent cechują bardzo trwał e bąbelki i spektakularny łososiowy kolor. Świeżość i pełnia owoców wyrażona jest w tym winie poprzez aromat i zapach owoców leśnych. Pełne, odświeżające i harmonijne w smaku... więcej »
Wino musujące o kolorze łososiowym cechujące się świeżym kwiatowym aromatem oraz aksamitnym, słodkim smakiem. Jego kupaż jest przygotowany według oryginalnej receptury z wysokiej jakości win białych i czerwonych z najlepszych odmian... więcej »
Aksamitna jakość czerwonego, musującego wina, którego kolor, blask i subtelny, świeży aromat oraz unikalna harmonia zachwyci prawdziwych koneserów win musujących. Wino to wytwarzane jest francuską metodą charmat, z wyselekcjonowanych, czerwonych winogron, a przede wszystkim z odmian Blaufränkisch i Saint Laurent pochodzących z obszaru Velké Pavlovice... więcej »
Bohemia Sekt Blanc de Noirs brut jest białym winem musującym przygotowanym z wybranych, niebieskich winogron. Jest to jedyne w swoim rodzaju wino musujące, idealny drink dla osób, którzy poszukują nowych smaków i stylów. Poza aurą tajemniczości, niebieskie grona użyte do produkcji tego wina nadają mu smukłości, naturalności, słodkiego zapachu owoców, delikatności i niskiej kwasowości... więcej »