Praca w Bohemiasekt
Polish (Poland)

Nowość w ofercie!
Chateau Bzenec Bzenecká Lipka – nowość od Amazis.net! Półwytrawne, białe wino jakościowe pochodzące z południowych MorawC, powstające ze starannie dobranych gron Riesling. W smaku bardzo harmonijne oraz charyzmatyczne, o zdecydowanych, miodowo-kwiatowych aromatach. Sugerowana cena półkowa - 24,99 zł.

Dystrybutor: Amazis.net, www.amazis.com, 606 601 185
 
Które wina cieszą się największą popularnością wśród konsumentów?

Morawskie wina musujące cieszą się powodzeniem na całym świecie, także w Polsce. Świadczą o tym medale i wyróżnienia, które otrzymują na najbardziej prestiżowych wydarzeniach branżowych. Warto wspomnieć o ubiegłorocznym konkursie San Francisco International Wine Competition, w którym brało udział 4539 win z 1400 firm winiarskich z 30 krajów świata. Winiarze z Moraw zdobyli w sumie 76 medali, w tym jeden wielki złoty, jeden złoty, 28 srebrnych oraz 46 brązowych.

Więcej…
 
Żabka Polska sp. z o.o. rozszerza katalog win o morawskie propozycje

Potwierdza się rosnące zainteresowanie Polaków winami wysokojakościowymi. Świadczy o tym systematyczny rozwój ofert czołowych polskich sieci handlowych, uzupełniających propozycje półkowe o jakościowe wina spokojne i musujące, nierzadko pochodzące z niedostępnych wcześniej regionów. Takie wina znajdziemy także w sklepach należących do sieci Żabka Polska sp. z o.o.

Więcej…
 
Chateau Bzenec Chardonny zdobywcą wyróżnienia w konkursie „Złoty Paragon”

Czytelnicy miesięcznika HURT & DETAL – jednego z najbardziej znaczących na rynku prasy handlowej ogólnopolskiego pisma FMCG – przyznali nagrody „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”, wyróżniając tym samym najlepsze produkty rynku FMCG.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 13