Praca w Bohemiasekt
Polish (Poland)

Morawskie wina w galowej odsłonie

Morawskie wina jakościowe, proponowane w Polsce przez Amazis.net, stanowiły wykwintny dodatek tegorocznej Gali „Market Roku 2013”, organizowanej przez wydawnictwo Wiadomości Handlowe.

Więcej…
 
Morawskie wina ukoronowaniem „Marketu Roku 2013 i Drogerii Roku 2013”

Po raz kolejny jakościowe wina z południowych Moraw pojawią się na Gali „Market Roku 2013 i Drogeria Roku 2013”, organizowanej przez magazyn branżowy Wiadomości Handlowe już 17 kwietnia 2013.

Więcej…
 
Morawskie wina teraz także w Intermarche

W sieci supermarketów Intermarche pojawiła się nowa oferta, niedostępnych wcześniej w tych sklepach, jakościowych win spokojnych pochodzących z południowych Moraw. Akcja sezonowa rozpoczęła się 20 sierpnia br., jako efekt współpracy nawiązanej z dystrybutorem – firmą Amazis.net.

Już w sierpniu 2012 roku na półkach sieci sklepów należących do Intermarche pojawiły się morawskie wina jakościowe dystrybuowane w Polsce przez firmę Amazis.net. Ofertę zasiliły czołowe propozycje z trzech morawskich winnic. Klienci mogą zdecydować się na czerwoną Frankovkę oraz białe Chardonnay od Chateau Bzenec, a także czerwone wino Zweigeltrebe lub białe Ryzlink Rynski od Habanskie Sklepy. Cała oferta to wina spokojne jakościowe, odmianowe o wytrwanym charakterze.

Dodatkowo w Intermarche pojawiły się także morawskie wina półsłodkie, tj. Vino Mikulov Svaty Urban – czerwone oraz białe.

Przypomnijmy, że morawskie wina spokojne pochodzące z winnic Chateau Bzenec, Habanskie Sklepy, Vino Mikulov oraz musujące – Bohemia Sekt dostępne są również m.in. w sieciach marketów Piotr i Paweł, Chata Polska, Maro Markety, Dino Markety, a także hurtowniach Eurocash oraz Polex.

Więcej szczegółów znaleźć można na stronach www.intermarche.pl oraz www.amazis.com.

 
Wielkanoc pod znakiem morawskich win

Zbliża się Wielkanoc, a wraz z nią rośnie zainteresowanie Polaków napojami alkoholowymi, szczególnie winami. Na jaką półkę jakościową i cenową postawią nasi rodacy w tym roku? Komentuje Marcin Zalicki z firmy Amazis.net, zajmującej się dystrybucją morawskich win na polskim rynku.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 13