Praca w Bohemiasekt
Polish (Poland)

Vino Mikulov Ryzlink rýnský - srebro Międzynarodowego Konkursu Wina w Polsce

Vino Mikulov Ryzlink rýnský zajął drugie miejsce w kategorii "wina białe" na Międzynarodowym Konkursie Wina w Polsce organizowanym przez Consulenti Al Quadrato sp. z o.o. To wino o pięknym, zielonożółtym kolorze i owocowym aromacie z nutą kwiatu lipowego. Pełne jakości, wyjątkowości, prosto z południowych Moraw, regionu uznawanego za jeden z najdoskonalszych na świecie w produkcji win. Ryzlink rýnský to także zdobywca srebrnego medalu na San Francisco IWC.

 
BS Bohemia Sekt Polska wystawcą na FBF 2011

Dołączyliśmy do grona wystawców podczas konferencji Food Business Forum 2011, która odbędzie się 13 października br. w hotelu Hilton w Warszawie.

Więcej…
 
Wina z Moraw na półkach Dino Polska

Aż trudno uwierzyć, ale niezwykła historia win z Moraw rozpoczęła się prawie 2 tysiące lat temu. Dziś to jeden z najbardziej docenianych, a zarazem rozpoznawalnych regionów winiarskich na świecie. Właśnie stamtąd pochodzi nowa oferta win DINO Polska sp. z o.o.

Więcej…
 
Bohemia Sekt Polska na Back to Business Event

Ponad 250 osób bawiło się podczas pierwszego po wakacjach spotkania „Back to Business Event”, które zorganizowała we wrocławskim hotelu Radisson agencja informacyjna QBusiness Media. W prestiżowym gronie znaleźli się wyjątkowi goście - przedstawiciele UEFA Euro 2012™. Patronem spotkania była Loża Dolnośląska BCC

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 13