Praca w Bohemiasekt
Polish (Poland)

Chcesz zarobić? Skorzystaj z programu partnerskiego Bohemia Sekt Polska

Prowadzisz serwis, stronę lub sklep internetowy? Chciałbyś połączyć przyjemność pisania z możliwością zarobku? Skorzystaj z nowego programu partnerskiego Bohemia Sekt Polska. Czy wiesz jakie to proste?

Więcej…
 
Piotr i Paweł rozszerza ofertę o wina z Moraw

W ogólnopolskiej sieci sklepów "Piotr i Paweł" pojawiły się wina pochodzące z południowych Moraw, regionu uznawanego za jeden z najlepszych na świecie w produkcji win jakościowych. To wynik współpracy nawiązanej z firmą BS Bohemia Sekt Polska.

Więcej…
 
Bo opera brzmi lepiej przy lampce wina

Białe Chardonnay, różowe Rosé oraz czerwona Frankovka (Blaufränkisch) od Chateau Bzenec, a także białe wino Müller Thurgau oraz czerwone Zweigeltrebe z Habánské sklepy - to wina, jakie mieli możliwość zasmakować goście Multikina Stary Browar w Poznaniu przy okazji spektaklu "Opera HD".

Więcej…
 
Gala Perły Rynku FMCG 2011

Firma BS Bohemia Sekt Polska sponsorowała oprawę alkoholową Gali Perły Rynku FMCG 2011. W czerwcowy wieczór w warszawskim ogrodzie letnim Forteca, morawskie wina smakowali zarówno organizatorzy - zespół magazynu Wiadomości Handlowe, jak i producenci oraz dystrybutorzy produktów z branży FMCG. O Perły Rynku FMCG walczyło aż 330 produktów - jury konkursowe stanowili detaliści z całej Polski.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 13