Praca w Bohemiasekt
Polish (Poland)

Kongres sieci sklepów ABC - Warszawa, 2011

BS Bohemia Sekt Polska pojawiła się na czerwcowym kongresie sieci sklepów ABC na warszawskich Międzynarodowych Targach Polskich. Organizatorem wydarzenia była jedna z największych hurtowni w Polsce, sieć Eurocash Cash&Carry.

Więcej…
 
BS Bohemia Sekt Polska na półkach sieci Milea

W sieci marketów Milea pojawiły się wina pochodzące z południowych Moraw, słonecznej krainy słynącej z uprawy najlepszych gron do produkcji win jakościowych. Asortyment sklepu poszerzył się zarówno o musy z linii specialities (Bohemia Sekt oraz Château Bzenec), jak i wina spokojne - Vino Mikulov oraz Habánské sklepy.

Więcej…
 
Wina z Moraw w sieci hurtowni Eurocash Cash&Carry

Jedna z największych hurtowni w Polsce - Eurocash Cash&Carry – podjęła współpracę z BS Bohemia Sekt Polska. W jej wyniku od połowy kwietnia w sieci znaleźć można morawskie wina z winnicy Château Bzenec, skąd trafiają na półki małych i średnich sklepów spożywczych.

Więcej…
 
Bohemka na górskim szlaku

Od marca br. lampkę morawskich win dystrybuowanych przez BS Bohemia Sekt Polska wypić można także w czasie górskich wycieczek. Na wyśmienitą kuchnię polską w akompaniamencie win z winnic Habánské sklepy, Château Bzenec i Vino Mikulov zapraszają schroniska Pasterka i Na Szczelińcu w samym sercu Gór Stołowych.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 13