Praca w Bohemiasekt
Polish (Poland)

Sezon letni sezonem na wina musujące

Wyjątkowe bąbelki nie muszą towarzyszyć wyłącznie w sylwestrowe noce czy w czasie uroczystych okazji. Na bazie win musujących mogą powstać wyśmienite drinki, idealne na upalne popołudnia lub mniej i bardziej formalne przyjęcia. Przedstawienie klientom takich możliwości może spowodować, że wina musujące będą chętniej kupowane także poza tradycyjnym sezonem świątecznym.

Więcej…
 
Letnie alkohole – tego nie może zabraknąć na półce!

Sezon letni to zwiększone zainteresowanie białymi i czerwonymi winami spokojnymi, idealnie pasującymi do grillowanych mięs i owoców morza.

Więcej…
 
Morawy w rzeszowskiej restauracji Česká hospoda

Rzeszowska restauracja Česká hospoda wprowadza do vinoteki morawskie wina jakościowe czołowych czeskich producentów. To wynik współpracy nawiązanej z firmą Amazis.net.

Więcej…
 
Dobre wino nie musi być drogie

Współczesny klient to osoba świadoma swoich decyzji zakupowych, wiedząca, że nabycie dobrego wina jakościowego nie musi być równoważne z wysoką ceną półkową. Odpowiedzią na ten trend jest nowa propozycja wina rocznikowego z południowych Moraw – Chateau Bzenec Bzenecká Lipka, wprowadzona na polski rynek na początku 2014 roku przez wyłącznego dystrybutora, firmę Amazis.net.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 13