Praca w Bohemiasekt
Polish (Poland)

Bohemia Sekt Demi Sec zdobywa wyróżnienie „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”

Czytelnicy HURT & DETAL – jednego z bardziej znaczących miesięczników na rynku prasy handlowej – przyznali nagrody „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”, wyróżniając tym samym najlepsze produkty rynku FMCG.

Więcej…
 
Nowe spojrzenie na promocję win musujących

Nie od dziś wiadomo, że wino musujące to coś więcej niż tylko okazjonalny toast. Fakt ten potwierdza trend promowany przez Amazis.net, dystrybutora wysokojakościowych win z południowych Moraw, pokazujący zmianę podejścia polskich konsumentów do tej kategorii napojów alkoholowych. Postrzeganie win musujących w szerszym ujęciu to także szansa na wzrost ich sprzedaży poza standardowymi sezonami.

Więcej…
 
Morawskie wina coraz popularniejsze w Polsce

Minął kolejny rok, od kiedy morawskie wina jakościowe pojawiły się na polskim rynku, zdobywając serca i uznanie tamtejszych koneserów. To dobry czas na podsumowanie sukcesów, jakie na rynku odnosi wyłączny dystrybutor – firma Amazis.net.

Więcej…
 
Morawskie wina jakościowe dla HoReCa – nowości 2014!

Amazis.net, dystrybutor wysokojakościowych win z południowych Moraw, przedstawił nowe propozycje przeznaczone dla rynku HoReca - restauracji oraz szeroko pojętej gastronomii.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 13